Belle Amelie - z myślą o pięknym domu

Tylko online

Lampa wisząca ROTTERDAM

P01154BK MIR

Nowy
Producent: COSMO Light

ROTTERDAM - P01154BK MIR to dekoracyjna lampa loftowa z serii Rotterdam, stanowiąca komplet z: kinkietem ROTTERDAM - W01161BK MIR oraz wiszącą ROTTERDAM - P03215BK MIR. Lampy różnią się docelowym miejscem montażu i liczbą źródeł światła, ale każda z nich zaprojektowana jest według jednego zamysłu.

Więcej szczegółów

299,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Design lampy ROTTERDAM - P01154BK MIR od razu implikuje skojarzenie z loftem, ale mimo oczywistej konotacji jej budowa pozostaje nieszablonowa.

Źródło światła - żarówka Edisona w metalowym kloszu - wisi swobodnie na przewodzie oplecionym czarną, grubą tkaniną, niczym na sznurze. Lampa wisząca ROTTERDAM - P01154BK MIR jest długa aż na 2 metry! Nie bez znaczenia jest możliwość regulowania tej długości poprzez skrócenie przewodu. 

Dekoracyjna żarówka (w komplecie z lampą) stylizowana na starą żarówkę, jak z czasów Edisona, osadzona jest w stalowej oprawie w kolorach czerni i mosiądzu. Klosz od wewnętrznej strony wyłożony jest lusterkami, dzięki czemu oświetlenie jest wprost zjawiskowe i delikatnie ociepla loftowy chłód.

Lampa ROTTERDAM - P01154BK MIR (podobnie jak ROTTERDAM - W01161BK MIR i ROTTERDAM - P03215BK) wygląda genialnie zarówno w pomieszczeniach postindustrialnych, jak i we wnętrzach vintage (stylizacje możemy modyfikować zmieniając żarówkę na dowolny odpowiednik o gwincie E27).

Żarówka dekoracyjna jest dołączona do Rotterdam P01154BK MIR w zestawie.

Metal, tafle lustrzane od wewnętrznej strony klosza

Średnica 22 cm, wysokość 20 cm

Gwint E27

Moc maksymalna 40W

Źródła światła w zestawie Tak, żarówka Edisona

Produkty powiązane

-