Belle Amelie - z myślą o pięknym domu

Podobają Ci się nasze produkty? Podejmij z Belle Amelie współpracę

Sklep Belle Amelie Home&Garden zaprasza do podjęcia współpracy na rzecz upiększania przestrzeni. Poszukujemy architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz, którzy są zainteresowani naszymi produktami. Oferujemy preferencyjne warunki zakupów dla profesjonalistów.

 

Jeśli jesteś producentem lub dystrybutorem dekoracji i mebli - zgłoś się do nas. Stale poszerzamy nasz asortyment o rzeczy wyjątkowe. Jeśli posiadasz w swojej ofercie przedmioty, mające szansę wpisać się na listę rzeczy upiększających domy i mieszkania – napisz, zadzwoń. Gwarantujemy dobrą atmosferę współpracy, pełne zaangażowanie i przede wszystkim profesjonalne podejście do sprzedaży.

 

Zapraszamy również Klientów indywidualnych, chcących uzyskać pomoc w doborze dodatków dekoracyjnych oraz dekoracji okiennych. Jeśli nie masz pomysłu, jak wykorzystać przestrzeń w swoim domu i jak sprytnie, charakterystycznie zaaranżować swoje miejsce, porozmawiaj z nami. Znamy się na dekorowaniu, wiemy, gdzie, czego szukać. Dlatego chętnie odpowiadamy na branżowe pytania!

Nie prowadzimy sprzedaży hurtowej

Zachęcamy do kontaktu – wystarczy wysłać wiadomość lub zadzwonić, by omówić szczegóły współpracy.

 

kontakt@belle-amelie.pl

tel. 518 538 641


-