Belle Amelie - z myślą o pięknym domu

Lista produktów producenta: Eigenart

Najwyższa jakość, wyjątkowa estetyka, funkcjonalność – to łączy wszystkie produkty marki Eigenart. Flagowym produktem są puszki na herbatę, które przypadną do gustu wszystkim miłośnikom esencjonalnej herbaty liściastej oraz zdrowych naparów ziołowych. Puszki te doskonale chronią susz przed wilgocią i światłem. Szczelne puszki na herbatę chronią liście i susz przed działaniem szkodliwych czynników, wpływających na jakość przyrządzanego napoju. Zioła i herbaty przetrzymywane w szczelnych metalowych puszkach zachowują wszystkie cenne składniki odżywcze.


Ale to nie wszystko, co ma nam do zaoferowania producent Eigenart. Metalowa puszka to wyjątkowa dekoracja – nie tylko z pięknym nadrukiem, ale także wypukłą i wklęsłą strukturą. Dopracowany każdy detal sprawia, że ozdobna puszka na herbaty to funkcjonalny, ale i dekoracyjny dodatek do każdej kuchni.


Akcesoria do herbaty często wybierane są na prezent, z którego cieszą się zarówno osoby kultywujące tradycje herbaciane, jak i ci, którzy marzą o wspaniałym smaku herbaty liściastej. Takie akcesoria to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby, jak i Klienta biznesowego. Opakowane w piękne, ozdobne pudełka kubki, butelki i zaparzaczki gotowe są do wręczenia, bez konieczności dodatkowego opakowania w papier prezentowy.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów
-