Belle Amelie - z myślą o pięknym domu

Lista produktów producenta: Cooksmart

na stronę
Pokazuje 61 - 65 z 65 elementów
 • 19,00 zł

  Pikowana rękawica kuchenna z nadrukiem kurek na niebiesko szarym tle. Z dwóch stron jednakowa. Do kompletu proponujemy inne tekstylia oraz akcesoria do jadalni i kuchni z tej samej kolekcji Farm, angielskiej marki.

  19,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 23,00 zł

  Solniczka ceramiczna Country Floral w kształcie jajka z nadrukiem kwiatuszków. Jest elementem kolekcji Country Floral, angielskiej marki Cooksmart.

  23,00 zł
  W magazynie
 • 35,00 zł

  Głęboki talerz w atrakcyjny kwiatowy wzór. Jest elementem kolekcji Country Floral, angielskiej marki Cooksmart. Do kompletu proponujemy komplet obiadowy oraz akcesoria do jadalni i kuchni oraz tekstylia kuchenne z tej samej linii.

  35,00 zł
  W magazynie
 • 25,00 zł

  Łapka kuchenna Country Floral, to praktyczny chwytak z głęboką kieszenią. W środku wykończona tkaniną frotte w kolorze kremu. Motyw kwiatowy w tonacji koralowo turkusowym z naszytym emblematem w centralnej części. Do kompletu proponujemy inne tekstylia oraz akcesoria do jadalni i kuchni z tej samej kolekcji Country Floral, angielskiej marki Cooksmart.

  25,00 zł
  W magazynie
 • 25,00 zł

  Łapka kuchenna w pastelowych barwach natury. Z jednej strony łapka posiada dwie kieszenie, z drugiej nadruk leśnej fauny i flory.Do kompletu proponujemy rękawicę kuchenną Forest oraz inne tekstylia i akcesoria z tej samej kolekcji angielskiej marki.

  25,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
Pokazuje 61 - 65 z 65 elementów
-