Belle Amelie - z myślą o pięknym domu

Lista produktów producenta: Cooksmart

na stronę
Pokazuje 25 - 36 z 65 elementów
 • 69,00 zł

  Komplet czterech porcelanowych kubków w atrakcyjnej kompozycji kolorystycznej. Jest elementem kolekcji Dawn Chorus, angielskiej marki Cooksmart.

  69,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 65,00 zł

  Komplet czterech kubków porcelanowych w atrakcyjnej kompozycji kolorystycznej w tonacji biało szafirowej. Jest to element najnowszej kolekcji akcesoriów i tekstyliów angielskiej marki Cooksmart. Do kompletu proponujemy podkładki korkowe, tacki, tekstylia kuchenne i inne. Wysokość -10,5cm, średnica góra- 8,8cm, średnica dół- 6,4cm

  65,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 289,00 zł

  Komplet obiadowy dla 4 osób złożony z miseczki, małego talerza i dużego talerza w atrakcyjny kwiatowy wzór.Jest elementem kolekcji Country Floral, angielskiej marki Cooksmart. Do kompletu proponujemy akcesoria do jadalni i kuchni oraz tekstylia kuchenne z tej samej linii.

  289,00 zł
  W magazynie
 • 49,00 zł

  Komplet trzech ściereczek w oryginalnej kompozycji kolorystycznej. Jedna ściereczka w kolorze bieli z nadrukiem w dolej części ma naszyty emblemat, druga jest gładka w kolorze szarym, a trzecia niebiesko szara z nadrukiem. Do kompletu proponujemy inne tekstylia i akcesoria z tej samej kolekcji Farm, angielskiej marki.

  49,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 49,50 zł

  Trzy ściereczki kuchenne w oryginalnej kompozycji kolorystycznej. Jedna ściereczka obszyta jest pasmanterią, druga gładka różowa natomiast trzecia w kwiatowy wzór-delikatne, ręcznie malowane kwiaty w tonacji turkusu, morwy i różu na jasnym lnianym tle. Jest elementem kolekcji Floral Garden angielskiej marki Cooksmart.

  49,50 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 54,00 zł

  Komplet trzech ściereczek w pastelowych barwach natury. Jedna ściereczka posiada efektowny haft z ozdobnym guziczkiem. Nadruk leśnej fauny i flory to najważniejszy trend w tym roku. Do kompletu proponujemy inne tekstylia i akcesoria z tej samej kolekcji Forest, angielskiej marki.

  54,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 24,50 zł

  Kubek świąteczny Red Robin w kropki z nadrukiem drozda. To element kolekcji angielskiej marki. Do kompletu proponujemy fartuszek, rękawicę kuchenną i zestaw trzech ściereczek.

  24,50 zł
  W magazynie
 • 65,00 zł

  Ceramiczna maselniczka w kwiatowy wzór. Jest elementem kolekcji Country Floral, angielskiej marki Cooksmart. Do kompletu proponujemy inne akcesoria do kuchni i jadalni oraz tekstylia.

  65,00 zł
  W magazynie
 • 23,00 zł

  Pieprzniczka ceramiczna Country Floral w kształcie jajka z nadrukiem kwiatuszków. Jest elementem kolekcji Country Floral, angielskiej marki Cooksmart.

  23,00 zł
  W magazynie
 • 76,00 zł

  Komplet czterech dużych podkładek korkowych pod talerze w deseń kwiatów w tonacji turkusu i koralu na jasnym tle.Do kompletu proponujemy małe podkładki korkowe pod kubki oraz tekstylia kuchenne i inne akcesoria do jadalni i kuchni.To najnowszy produkt angielskiej marki Cooksmart.

  76,00 zł
  W magazynie
 • 59,00 zł

  Komplet czterech dużych podkładek korkowych pod talerze w pastelowych kolorach. Są elementem kolekcji Dawn Chorus, angielskiej marki Cooksmart.

  59,00 zł
  Tylko online
  Oczekiwanie na dostawę
 • 58,00 zł

  Komplet czterech podkładek Farm z nadrukiem powtarzającego się motywu kurek. Dwie podkładki mają tło jasno szare, dwie pozostałe tło kremowe.Do kompletu proponujemy tekstylia kuchenne oraz akcesoria do kuchni i jadalni z tej samej kolekcji Farm, angielskiej marki.

  58,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
Pokazuje 25 - 36 z 65 elementów
-