Belle Amelie - z myślą o pięknym domu

Lista produktów producenta: Cooksmart

na stronę
Pokazuje 13 - 24 z 65 elementów
 • 46,00 zł

  Fartuch kuchenny w tonacji błękitnej z nadrukiem motywującej sentencji, ozdobionym diamencikami. Jest elementem najnowszej kolekcji tekstyliów i akcesoriów angielskiej marki Cooksmart Wymiary: 61cm x 84cm

  46,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 69,00 zł

  Świąteczno- noworoczny fartuszek w gwiazdki ze złotym nadrukiem na kieszeni. Zapakowany w świąteczny kartonik. Do kompletu proponujemy rękawicę kuchenną i komplet trzech ściereczek. To produkt angielskiej marki.

  69,00 zł
  W magazynie
 • 56,00 zł

  Pełen wdzięku fartuszek świąteczny w kropki z nadrukiem drozda. Wygodna kieszeń i paski w kolorze czerwonym. Zapakowany w świąteczny kartonik. Do kompletu proponujemy zestaw ściereczek, rękawicę kuchenną i kubeczki z tej samej linii. To produkt angielskiej marki.

  56,00 zł
  W magazynie
 • 69,00 zł

  Fartuszek kuchenny w świąteczny nadruk reniferów z oryginalną kieszenią. Zapakowany w świąteczny kartonik. To element kolekcji angielskiej marki. Do kompletu proponujemy rękawicę kuchenną oraz zestaw ściereczek.

  69,00 zł
  W magazynie
 • 49,00 zł

  Komplet dwóch grubych podkładek tekstylnych w kwiatowym wzorze. Wykonane z podwójnej sztywnej bawełny. Z jednej strony nadruk żartobliwie sformułowanej sentencji na jasno beżowym tle, z drugiej - wzór imitujący akwarele. Są elementem najnowszej kolekcji Bee Happy, marki Cookmart. Wymiary: 45 x 35 cm W zestawie 2 sztuki

  49,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 95,00 zł

  Komplet dwóch podkładek tekstylnych wykonanych z usztywnianej grubej tkaniny jeansowej. Dwustronne i obszyte dookoła żółtą stebnówką. W dolnym rogu naszyta jest kieszeń wykończona nitami i oryginalnym wytłaczanym emblematem. Jest elementem najnowszej kolekcji Denim angielskiej marki Cooksmart.

  95,00 zł
  W magazynie
 • 49,00 zł

  Komplet 3 ściereczek Bee Happy w atrakcyjnej kompozycji kolorystycznej. Jedna ze ściereczek ma haft oraz żartobliwie sformułowaną sentencje, druga jest gładka - koralowa, a trzecia w kolorowe kwiaty imitujące akwarele. Są elementem najnowszej kolekcji tekstyliów i dodatków kuchennych Cooksmart Wymiary: 45 x 65 cm

  49,00 zł
  W magazynie
 • 56,00 zł

  Komplet trzech ściereczek w oryginalnej kompozycji kolorystycznej. Do kompletu proponujemy inne tekstylia i akcesoria z tej samej kolekcji Beside the Sea, angielskiej marki Cooksmart.

  56,00 zł
  W magazynie
 • 56,00 zł

  Komplet trzech ściereczek w oryginalnej kompozycji kolorystycznej. Jedna ściereczka w w kwiatuszki koralowo -turkusowe, obszyta pasmanterią i w dolej części ma naszyty emblemat, druga jest w paski a trzecia w kwiatuszki na niebieskim tle. Do kompletu proponujemy inne tekstylia i akcesoria z tej samej kolekcji Country Floral, angielskiej marki Cooksmart.

  56,00 zł
  W magazynie
 • 45,00 zł

  Trzy ściereczki kuchenne w oryginalnej kompozycji kolorystycznej tworzą komplet z innymi elementami kolekcji Dawn Chorus, angielskiej marki Cooksmart. Do kompletu proponujemy inne tekstylia z tej kolekcji wymiary: 45 x 65 cm

  45,00 zł
  W magazynie
 • 45,00 zł

  Trzy ściereczki kuchenne w oryginalnej kompozycji kolorystycznej tworzą komplet z innymi elementami najnowszej kolekcji Good Food, angielskiej firmy Cooksmart.Jedna ściereczka ma bardzo atrakcyjny haft, druga jest gładka- biała, trzecia z nadrukiem beżowo białym.

  45,00 zł
  W magazynie
 • 56,00 zł

  Komplet trzech ściereczek wykonany z wysoko gatunkowej bawełny w oryginalnej kompozycji kolorystycznej. Do kompletu proponujemy inne tekstylia- fartuch kuchenny i rękawice z tej samej kolekcji Spotty Dotty, angielskiej marki Cooksmart.

  56,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 13 - 24 z 65 elementów
-