Prezent do 50 zł – co warto kupić?

prezent do 50 zł

Grudzień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim mikołajki i Święta Bożego Narodzenia. To wspaniały czas, który można spędzić z rodziną i przyjaciółmi i razem z nimi cieszyć się tą wyjątkową tradycją. Święta to również moment, w którym można obdarować bliskich wyjątkowymi prezentami. Upominki wcale nie muszą być duże i drogie, ciekawe rzeczy można kupić nawet do 50 zł! Takie drobiazgi od serca na pewno ucieszą obdarowaną osobę i sprawią jej wiele radości. Jaki prezent świąteczny do 50 zł wybrać?

Prezent do 50 zł – ciekawe pomysły na drobne upominki

Przemyślane drobiazgi często ucieszą obdarowaną osobę dużo bardziej niż prezent drogi, ale niepotrzebny. Dla wszystkich fanów książek idealnym upominkiem będzie zestaw zakładek w połączeniu z dużym kubkiem na herbatę czy kawę. Osoby, które uwielbiają filmy, na pewno ucieszą się z plakatu z ulubionym bohaterem albo z koszulki z jego podobizną. Szukając prezentu dla kogoś z rodziny, warto przemyśleć, co ta osoba lubi robić i czego może jej brakować. Jeśli stawia na ekologie i ogranicza plastik, to na pewno ucieszy się ze szklanej butelki wielorazowej albo zestawu metalowych słomek. Kiedy dobrze zna się swoją bliską osobę, to możliwości na prezent do 50 zł są nieograniczone. 

prezent do 50 zł

Prezent dla dalekiego członka rodziny – uniwersalne upominki do 50 zł

Spotkania świąteczne często wiążą się z wizytami członków rodziny, których nie zna się najlepiej. Jeśli na takich wizytach rozdaje się prezenty, to może być problem z wyborem idealnego. Tu z pomocą przychodzą uniwersalne upominki, z którymi można zamknąć się w 50 zł. Niezastąpionym rozwiązaniem na takie sytuacje są ładnie pakowane zestawy herbat lub kaw. Taki prezent zawsze jest w dobrym smaku i na pewno się przyda, a do tego wygląda bardzo elegancko. Ciekawym pomysłem może być także świeca sojowa o świątecznym zapachu. Aromat ciastek korzennych, cynamonu czy choinki na pewno wszystkich ucieszy, a do tego świece sojowe są o wiele zdrowsze od parafinowych. Na zimowe dni dobrym wyborem może być też ciepły koc z bożonarodzeniowym motywem. To rzeczy, które mogą się przydać każdemu, a każdą z nich można nabyć w cenie nie większej niż 50 zł.