Belle Amelie - z myślą o pięknym domu

Tylko online

Lampa wisząca ANCHORAGE

P09505WD

Nowy
Producent: COSMO Light

Ta lampa zachwyca! Jej synonimami są natura, czystość i nieskazitelność, zupełnie jak stolicy Alaski - Anchorage! Bez wahania -  to jest lampa eko!

Lampa ANCHORAGE to bezkompromisowość wykorzystania naturalnych materiałów w procesie produkcji. To dzięki zastosowaniu płatków forniru ułożonych na przezroczystej płycie lampa otrzymała ekologiczny, a jednocześnie nowoczesny wygląd.

Więcej szczegółów

2 583,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Przepiękna nowoczesna lampa ANCHORAGE - P09505WD, zawieszona na stalowych linkach (ich długość – 168,5 cm można regulować) ma średnicę 60 cm, przez co pasuje raczej do dużych, przestronnych wnętrz. Klosz w kształcie okręgu (o teksturze dębu) od góry zamknięty jest białą stalową płytą, zaś dołu przysłonięty przezroczystą pleksi. Przepuszcza światło najpierw przez mleczną płytę, a następnie przez całe mnóstwo fantazyjnie pozawijanych drewnianych płatków. Iluminacja i efekt wizualny wprost zniewalające!

Lampa jest skonstruowana jest w oparciu o najlepsze podzespoły marki Philips - zarówno osprzęt jak i żarówki (żarówki są dołączone do lampy w zestawie).

ANCHORAGE wybornie pasuje do spokojnych wnętrz utrzymanych m.in.: w stylu bezpretensjonalnym, naturalnym i skandynawskim. Doda im odrobiny nowoczesnego, ale wciąż naturalnego szyku. Równie dobrze zagra w minimalistycznych, nowoczesnych pomieszczeniach – nie odstając wcale od modern art-owskiego ich charakteru.

Wisząca lampa nowoczesna ANCHORAGE - P09505WD to po prostu lampa z klimatem!

Fornir dębowy, pleksi, metal

Średnica 60cm, wysokość 11,5cm, wysokość całkowita 180cm

Gwint T5 8W

Moc maksymalna 9x8W

Źródła światła w zestawie

Tak: 9x PHILIPS T5 8W


-