Belle Amelie - z myślą o pięknym domu

Nowe produkty

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
 • 3 290,00 zł
  Nowy

  Konsola Root wykonana z naturalnego korzenia tekowego. Góra konsoli jest idealnie ścięta, natomiast pozostałe jej elementy cechuje naturalność. Piękna konsola o nieregularnym kształcie zachowanym w wymiarach 120x36x70cm, jest niezwykłą ozdobą każdego wnętrza, a jej praktyczne zastosowanie dodaje uroku.

  3 290,00 zł
  W magazynie
 • 1 495,00 zł
  Nowy

  Niezwykle szykowne, marmurowe szachy 50x50cm. Wykonane ze szlachetnego marmuru, ręcznie malowane i wykończone. Plansza szachów w formie marmurowego stoliczka z wgłębieniem z widocznymi naturalnymi zniszczeniami marmuru. 

  1 495,00 zł
  W magazynie
 • 390,00 zł
  Nowy

  Ozdobna głowa konia o lśniącej powierzchni to klasyczna dekoracja do wnętrz nie tylko dla fanów jeździectwa. Podkreśli luksusowy charakter wnętrz i doda im glamourowy sznyt. Sprawdzi się również funkcjonalnie, np. jako przycisk do papieru, bądź podpórka do książek.

  390,00 zł
  W magazynie
 • 225,00 zł
  Nowy

  Ozdobna głowa konia wykonana w całości z aluminium w pięknym, srebrnym kolorze. Figurka z serii Uptown na kwadratowej, stabilnej podstawie, została zachowana w wymiarach 19x19cm, a jej całkowita wysokość wynosi 23cm. To klasyczna dekoracja do wnętrz nie tylko dla fanów jeździectwa. Podkreśli luksusowy charakter wnętrz i doda im glamourowy sznyt.

  225,00 zł
  W magazynie
 • 399,00 zł
  Nowy

  Figurka świąteczna bałwanek. Wyjątkowa ozdoba w formie stojącego bałwanka o wymiarach 32x32x41cm. Biały bałwanek posiada brązową czapkę, szalik i rękawiczki. Figurka wykonana z wytrzymałych tworzyw syntetycznych jest doskonałym uzupełnieniem świątecznej aranżacji. Figurka świąteczna pochodzi z kolekcji Modern Loft.

  399,00 zł
  W magazynie
 • 159,00 zł
  Nowy

  Figurka świąteczna bałwanek. Wyjątkowa ozdoba w formie stojącego bałwanka o wymiarach 22x19x27cm. Biały bałwanek posiada brązowo-białą czapkę, szalik i rękawiczki. Figurka wykonana z wytrzymałych tworzyw syntetycznych jest doskonałym uzupełnieniem świątecznej aranżacji. Figurka świąteczna pochodzi z kolekcji Modern Loft.

  159,00 zł
  W magazynie
 • 249,00 zł
  Nowy

  Biała, wąska choinka o wymiarach37x15x61cm. Puchata, biała choinka na brązowej, sztywnej i wytrzymałej nóżce może być samodzielnym dodatkiem aranżacyjnym. Wyjątkowa ozdoba w formie choinki, wykonana z wytrzymałych tworzyw syntetycznych jest doskonałym uzupełnieniem świątecznej aranżacji. Choinka pochodzi z kolekcji Wabi Sabi.

  249,00 zł
  W magazynie
 • 45,00 zł
  Nowy

  Oryginalna zawieszka konik na biegunach. Konik w jasno-brązowym kolorze z czerwonym siodłem na brązowych biegunach. Wielokolorowa drewniana zawieszka o wymiarach 12x4x12cm może być ozdobą choinki, ramy okna czy lustra. Zawieszka świąteczna pochodzi z kolekcji Modern Loft.

  45,00 zł
  W magazynie
 • 22,00 zł
  Nowy

  Oryginalny zestaw dwóch piernikowych zawieszek - dziewczynki i chłopca. Piernikowa dziewczynka w czerwonej sukience towarzyszy piernikowemu chłopcu w czerwonej kamizelce. Całość zachowana w iście bożonarodzeniowym klimacie. Kolorowe zawieszki piernikowe o wymiarach 7x1x10cm mogą być ozdobą choinki, ramy okna czy lustra. Zawieszki świąteczne pochodzą z...

  22,00 zł
  W magazynie
 • 22,00 zł
  Nowy

  Oryginalny zestaw dwóch zawieszek w formie świątecznych skarpet. Obie czerwone, zawieszone na sznurkach w tym samym, żywym kolorze. Zawieszki delikatnie ozdobione białą farbą, będącą imitacją lukru wykorzystywanego do dekoracji pierników. Kolorowe zawieszki piernikowe o wymiarach 5x1x10cm mogą być ozdobą choinki, ramy okna czy lustra. Zawieszki świąteczne...

  22,00 zł
  W magazynie
 • 22,00 zł
  Nowy

  Oryginalny zestaw dwóch zawieszek w formie świątecznych serc. Oba serca z brązową otoczką, ozdobione są w środku białą farbą, będącą imitacją lukru wykorzystywanego do dekoracji pierników. Kolorowe zawieszki piernikowe o wymiarach 7x1x7cm mogą być ozdobą choinki, ramy okna czy lustra. Zawieszki świąteczne pochodzą z kolekcji Modern Loft.

  22,00 zł
  W magazynie
 • 22,00 zł
  Nowy

  Oryginalny zestaw dwóch zawieszek w formie świątecznych gwiazdek. Obie czerwone, zawieszone na sznurkach w tym samym, żywym kolorze. Zawieszki delikatnie ozdobione białą farbą, będącą imitacją lukru wykorzystywanego do dekoracji pierników. Kolorowe zawieszki piernikowe o wymiarach 8x1x8cm mogą być ozdobą choinki, ramy okna czy lustra. Zawieszki świąteczne...

  22,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

-