Belle Amelie - z myślą o pięknym domu

Krzesło Kiton

ML5999

Nowy
Producent: Miloo Home

Eleganckie krzesło Kiton o wymiarach siedziska 67x75cm i całkowitej wysokości 77cm. Welurowe krzesło w granatowym kolorze charakteryzuje lekko odchylone oparcie i wyprofilowane siedzisko. Wąskie podłokietniki są niezwykle wygodne i dodają krześle uroku. 

Więcej szczegółów

1 490,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Krzesło na czterech prostych, drewnianych nogach, ustawionych pod kątem - jest gustowne i bardzo eleganckie. Jego designerska forma sprawia, że wkomponuje się zarówno w klasyczne wnętrza. jak i te w nowojrskim stylu kolekcji Metropolitan.


Luksus zamknięty w aranżacji wnętrz. Welur, nikiel, transparentne szkło - to tylko jedne z wielu szlachetnych materiałów wykorzystanych w kolekcji Metropolitan. To kolekcja nowoczesnych, lekko modernistycznych mebli i dodatków: krzeseł, sof, regałów, lamp czy elementów tekstylnych. Metropolitan oznacza klasę i szyk. Meble i dodatki z tej kolekcji sprawiają, że każde wnętrze staje się idealnym miejscem do odpoczynku. Spokojne, ciepłe i stonowane odcienie granatu czy zieleni, podrasowane są dodatkami glamour w kolorze srebra i szykownego złota. Metropolitan to nurt, w którym nie istnieje słowo skromność. To meble ponadczasowe, w których najważniejsze jest piękno detalu i fantazyjne formy.

Kolor: Granatowy
Rozmiar: 67x75x77cm
Materiał: Welur, nożki drewniane

Produkty powiązane

-