Belle Amelie - z myślą o pięknym domu
Sofa Nicea 3 osobowa Zobacz większe

Sofa Nicea 3 osobowa

ML1923

Nowy
Producent: Miloo Home

3-osobowa sofa Nicea w kolorze Taupe w rozmiarze 220x100cm i wysokości 80cm. Prosta sofa została stworzona w oparciu o delikatny, miękki len w odcieniu taupe.  Usytuowane w połowie wysokości sofy siedzisko  w formie składanych, miękkich poduszek jest szerokie i bardzo eleganckie. Zagłówek sofy jest usztywniany i zagina się na bokach mebla. 

Więcej szczegółów

9 900,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Sofa wyposażona w 6 dodatkowych poduszek jest gustowna i doskonale komponuje się z klasycznymi wnętrzami. Sofa nie posiada funkcji spania. 

Sofy Nicea z pokrowcem z tkaniny lniano-bawełnianej. Wypełnienie ooduch dwukomorowe, tj. pierzem naturalnym oraz mieszanką pianki oddychającej, co wpływa na jej wysoki komfort siedzenia  i powracanie do formy po jej użytkowaniu. Zarówno poduszki oparciowe jak i siedziskowe z pierza i puchu należy regularnie układać oraz trzepać trzepaczką lub po prostu na co dzień odkurzać po powierzchni, dzięki czemu kurz nie wniknie we włókna, a sofa pozostanie świeża. Poduszki należy prać w parach oraz używając nieenzymatycznego proszku do prania. Należy tez pamiętać, że poduszki  z pierza  naturalnego potrzebują o wiele więcej czasu na wyschnięcie, stąd rozsądnym krokiem będzie użycie suszarki bębnowej. Aby pierze i puch zachowały swą puszystość, włóż jakiś mały, ciężki przedmiot do suszarki, np. gumową piłkę czy piłkę tenisową. W celu usunięcia nieprzyjemnego zapachu, wystarczy wysuszyć poduszkę na słońcu. Takiego prania należy dokonać w dużej przemysłowej pralce, która posiada programy do prania parowego tak dużych elementów. Zalecanym czyszczeniem mniej inwazyjnym jest pranie chemiczne w pralniach chemicznych, przystosowanych do tego typu czyszczenia. Sofa posiada zdejmowany pokrowiec  z tkaniny lniano-bawełnianej , który można prać w całości. Zalecane JEST JEDNAK pranie chemiczne, po wywróceniu  pokrowca na lewą stronę, ZE WZGLĘDU NA OBSZYCIE KRAWĘDZI SZNURKIEM NATURALNYM. Możliwe  również jest delikatne chronione pranie wodne, TRYB RĘCZNY ORAZ bez stosowania środków wybielających i odplamiaczy oraz wirowania. Temperatura prania wodnego dla pokrowca to 30C. W celu zmiękczenia pranej tkaniny można dodać do płukania odrobinę czystego octu.

Kolor: Taupe
Rozmiar: 220x100x80 cm
Materiał: len

Produkty powiązane

-