Belle Amelie - z myślą o pięknym domu

Nowości 

Jest 180 produktów.

Nowe produkty

na stronę
Pokazuje 25 - 36 z 180 elementów
 • 19,00 zł

  Komplet czterech podkładek korkowych pod kubki w pastelowych barwach natury. Nadruk leśnej fauny i flory to najważniejszy trend w tym roku. Do kompletu proponujemy duże podkładki pod talerze oraz tekstylia i akcesoria z tej samej kolekcji Forest, angielskiej marki.

  19,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 58,00 zł

  Komplet czterech podkładek korkowych pod talerze w pastelowych barwach natury. Nadruk leśnej fauny i flory to najważniejszy trend w tym roku. Do kompletu proponujemy małe podkładki pod kubki oraz tekstylia i akcesoria z tej samej kolekcji Forest, angielskiej marki.

  58,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 54,00 zł

  Komplet trzech ściereczek w pastelowych barwach natury. Jedna ściereczka posiada efektowny haft z ozdobnym guziczkiem. Nadruk leśnej fauny i flory to najważniejszy trend w tym roku. Do kompletu proponujemy inne tekstylia i akcesoria z tej samej kolekcji Forest, angielskiej marki.

  54,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 48,00 zł

  Atrakcyjny fartuch kuchenny w pastelowych barwach natury. Wyposażony w kieszeń ozdobioną haftem i drewnianym guziczkiem. Nadruk leśnej fauny i flory to najważniejszy trend w tym roku. Do kompletu proponujemy inne tekstylia i akcesoria z tej samej kolekcji Forest, angielskiej marki.

  48,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 109,90 zł

  Designerski ceramiczny pojemnik z pokrywką zakończony złotą wiewiórką. Piękna ozdoba stołu jak i przeszklonych witryn kuchennych. poj. 450 ml Przystosowane do mycia w zmywarce.

  109,90 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 149,90 zł

  Designerski ceramiczny pojemnik z pokrywką zakończony złotym liściem. Piękna ozdoba stołu jak i przeszklonych witryn kuchennych. poj. 700 ml Przystosowane do mycia w zmywarce.

  149,90 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 28,00 zł

  Ceramiczny kubek z ozdobną grafiką. Wygląda jak emaliowany. Można myć w zmywarce. Można używać w kuchence mikrofalowej.

  28,00 zł
  W magazynie
 • 92,00 zł

  Wyjątkowy komplet 6  szklanek z grubego rżniętego szkła. Do whisky idealne :) Świetne na prezent dla Niego.

  92,00 zł
  W magazynie
 • 229,00 zł

  Dekoracja ścienna w kształcie skrzydeł wykonana z polyresinu w kolorze kremowo-beżowym. Podany wymiar dotyczy jednego skrzydła.

  229,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 58,00 zł

  Komplet czterech podkładek Farm z nadrukiem powtarzającego się motywu kurek. Dwie podkładki mają tło jasno szare, dwie pozostałe tło kremowe.Do kompletu proponujemy tekstylia kuchenne oraz akcesoria do kuchni i jadalni z tej samej kolekcji Farm, angielskiej marki.

  58,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 49,00 zł

  Komplet trzech ściereczek w oryginalnej kompozycji kolorystycznej. Jedna ściereczka w kolorze bieli z nadrukiem w dolej części ma naszyty emblemat, druga jest gładka w kolorze szarym, a trzecia niebiesko szara z nadrukiem. Do kompletu proponujemy inne tekstylia i akcesoria z tej samej kolekcji Farm, angielskiej marki.

  49,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 19,00 zł

  Pikowana rękawica kuchenna z nadrukiem kurek na niebiesko szarym tle. Z dwóch stron jednakowa. Do kompletu proponujemy inne tekstylia oraz akcesoria do jadalni i kuchni z tej samej kolekcji Farm, angielskiej marki.

  19,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
Pokazuje 25 - 36 z 180 elementów

-