Belle Amelie - z myślą o pięknym domu

poduszki/ poszewki 

Jest 62 produktów.
na stronę
Pokazuje 49 - 60 z 62 elementów
 • 62,00 zł

  Okazała poszewka dekoracyjna wykonana z wysoko gatunkowej tkaniny pluszowej, niezwykle miękkiej i przyjemnej w dotyku. Wykończona dookoła pluszową wypustką w kontrastowym kolorze jasnej oliwki. To produkt angielskiej marki. Sprzedawana bez wypełnienia.

  62,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 62,00 zł

  Okazała poszewka dekoracyjna wykonana z wysoko gatunkowej tkaniny pluszowej, niezwykle miękkiej i przyjemnej w dotyku. Wykończona dookoła pluszową wypustką w kontrastowym kolorze szarości. To produkt angielskiej marki. Sprzedawana bez wypełnienia.

  62,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 62,00 zł

  Okazała poszewka dekoracyjna wykonana z wysoko gatunkowej tkaniny pluszowej, niezwykle miękkiej i przyjemnej w dotyku. Wykończona dookoła pluszową wypustką w kontrastowym kolorze ochry. To produkt angielskiej marki. Sprzedawana bez wypełnienia.

  62,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 62,00 zł

  Okazała poszewka dekoracyjna wykonana z wysoko gatunkowej tkaniny pluszowej, niezwykle miękkiej i przyjemnej w dotyku. Wykończona dookoła pluszową wypustką w kontrastowym kolorze zieleni. To produkt angielskiej marki. Sprzedawana bez wypełnienia.

  62,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 75,00 zł

  Prostokątna poszewka, wykonana z wysoko gatunkowej, miękkiej i niezwykle miłej w dotyku pluszowej tkaniny w kolorze indygo. Obszyta oliwkowymi pomponikami z bawełny. Z dwóch stron jednakowa. Występuje w różnych kompozycjach kolorystycznych. To najnowszy produkt angielskiej marki. Sprzedawana bez wypełnienia

  75,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 75,00 zł

  Prostokątna poszewka, wykonana z wysoko gatunkowej, miękkiej i niezwykle miłej w dotyku pluszowej tkaniny w kolorze jasnej oliwki. Obszyta kolorowymi pomponikami z bawełny. Z dwóch stron jednakowa. Występuje w różnych kompozycjach kolorystycznych. To najnowszy produkt angielskiej marki. Sprzedawana bez wypełnienia

  75,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 45,00 zł
  Nowy

  Szerokość: 40.0 cm Głębokość: 40.0 cm Wysokość: 40.0 cm Materiał: poszewka:akryl wyp:poliester

  45,00 zł
  W magazynie
 • 115,00 zł
  Nowy

  Okazała poszewka dekoracyjna wykonana z wysoko gatunkowej tkaniny pluszowej z bawełny, przyjemnej w dotyku. Wykończona dookoła pasmanterią z pomponikami w kontrastowym kolorze czerwieni. Z dwóch stron jednakowa.To produkt angielskiej marki Paoletti.

  115,00 zł
  W magazynie
 • 115,00 zł
  Nowy

  Okazała poszewka dekoracyjna wykonana z wysoko gatunkowej tkaniny pluszowej z bawełny, przyjemnej w dotyku. Wykończona dookoła pasmanterią z pomponikami w kontrastowym kolorze stalowym. Z dwóch stron jednakowa.To produkt angielskiej marki Paoletti.

  115,00 zł
  W magazynie
 • 115,00 zł
  Nowy

  Okazała poszewka dekoracyjna wykonana z wysoko gatunkowej tkaniny pluszowej z bawełny, przyjemnej w dotyku. Wykończona dookoła pasmanterią z pomponikami w kontrastowym kolorze fuksji. Z dwóch stron jednakowa.To produkt angielskiej marki Paoletti.

  115,00 zł
  W magazynie
 • 135,00 zł
  Nowy

  Ekskluzywna poszewka w piękny wzór kwiatowy, wykonana z wysoko gatunkowej tkaniny pluszowej bawełnianej. Na rogach ozdobiona chwościkami. Z dwóch stron jednakowa. To limitowany produkt angielskiej marki Paoletti.

  135,00 zł
  W magazynie
 • 95,00 zł
  Nowy

  Okazała poszewka dekoracyjna wykonana z wysoko gatunkowej tkaniny pluszowej, niezwykle miękkiej i przyjemnej w dotyku. Wykończona dookoła pluszową wypustką w kontrastowym kolorze turkusu. To produkt angielskiej marki. Sprzedawana bez wypełnienia.

  95,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 49 - 60 z 62 elementów

-