tekstylia kuchenne 

Jest 43 produktów.
na stronę
Pokazuje 37 - 43 z 43 elementów
 • 49,00 zł

  Komplet dwóch grubych podkładek tekstylnych w kwiatowym wzorze. Wykonane z podwójnej sztywnej bawełny. Z jednej strony nadruk żartobliwie sformułowanej sentencji na jasno beżowym tle, z drugiej - wzór imitujący akwarele. Są elementem najnowszej kolekcji Bee Happy, marki Cookmart.Wymiary: 45 x 35 cmW zestawie 2 sztuki

  49,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 148,00 zł

  Kolekcj a Aimer La Vie oznacza „Kochać życie” . Przeznaczona dla kobiet, które w kuchni przebywają nie z konieczności, a z racji dużej pasji do gotowania, pieczenia. Seria charakteryzuje się dobrym połączeniem koloru białego, granatowego i delikatnego, kwiatowego wzoru.

  148,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 119,00 zł

  Kolekcja Bake Me Happy. Seria charakteryzuje się dobrym połączeniem bieli, czerni i jasnego niebieskiego, z zabawnym tekstem Bake Me Happy. Akcesoria z tej kolekcji na pewno spodobają się miłośnikom pieczenia. Gotowanie czy pieczenie nie musi kojarzyć się ze stertą brudnych naczyń do mycia i rzeczy do prania.

  119,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 119,00 zł

  Kolekcja Bake the World bazuje na połączeniu klasycznych kolorów białego,szarego, czarnego z różowymi elementami, drobną kratką i zabawnym tekstem "Bake the world a better place" i nadrukiem trzepaczki i szpachelki kuchennej. Całość zaprojektowana bardzo przemyślanie i ciekawie.

  119,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 89,00 zł

  Kolekcja Aimer La Vie oznacza „Kochać życie”. Przeznaczona dla kobiet, które w kuchni przebywają nie z konieczności, a z racji dużej pasji do gotowania, pieczenia. Seria charakteryzuje się dobrym połączeniem koloru białego, granatowego i delikatnego, kwiatowego wzoru.

  89,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 89,00 zł

  Kolekcja Bake Me Happy. Seria charakteryzuje się dobrym połączeniem bieli, czerni i jasnego niebieskiego, z zabawnym tekstem Bake Me Happy. Akcesoria z tej kolekcji na pewno spodobają się miłośnikom pieczenia. Rękawice kuchenne to wygoda i bezpieczeństwo niezbędne w każdej kuchni.

  89,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 89,00 zł

  Kolekcja Bake The World bazuje na połączeniu klasycznych kolorów białego,szarego, czarnego z różowymi elementami, drobną kratką i zabawnym tekstem "Bake the world a better place" i nadrukiem trzepaczki i szpachelki kuchennej. Całość zaprojektowana bardzo przemyślanie i ciekawie.

  89,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
Pokazuje 37 - 43 z 43 elementów
-