Belle Amelie - z myślą o pięknym domu

Salon 

Jest 343 produktów.

Salon to wizytówka każdego domu. Uznawany za pomieszczenie reprezentacyjne, w którym z reguły odbywają się spotkania rodzinne i ze znajomymi. Istotnym zatem jest, by był on odpowiednio urządzony, a wykorzystane w jego aranżacji elementy – tworzyły spójną całość. W końcu to w nim spędzamy największą ilość naszego czasu. Doskonałe i oryginalne dekoracje znajdziesz na belle-amelie.pl. Obrazy, szyldy, zawieszki i girlandy, a także zegary ścienne i tablice magnetyczne, na których możecie wymieniać swoje myśli i zapisywać krótkie wiadomości dla domowników, to doskonałe uzupełnienie ścian w pokoju. Wypełnią salon i sprawią, że będzie dużo bardziej przytulnie. Uroku dodadzą mu także poduszki o różnych wzorach, kolorach i deseniach, które dodatkowo ocieplą wnętrze. Będą cieszyć oko i pozwolą się odprężyć. Jako pomieszczenie reprezentacyjne warto zadbać, by znalazły się w nim różnego rodzaju dekoracje – latarenki, świeczniki, lampiony czy figurki. Pozwoli to stworzyć jednolitą całość, połączoną ze sobą właściwą kolorystyką wpływającą na nasze zmysły tak, by można było codziennie z niego korzystać. Mieszkanie ma bowiem służyć nam, a nie my jemu, zatem by było funkcjonalne powinno się w nim znaleźć sporo miejsca na maksymalne jego zagospodarowanie. W tym pomocne okazują się pojemniki do przechowywania w ciekawych i oryginalnych wzorach czy szafki stylizowane na wzór skandynawski. Wszystko pomyślane tak, by w jak największym zakresie sprostać Twoim oczekiwaniom i gustom. Ciesz się z salonu marzeń, urządzając go od podstaw tak, jak Ty tego chcesz.

na stronę
Pokazuje 337 - 343 z 343 elementów
 • 290,00 zł

  Wymiary: dł 21 x gł 21 x wys 58 cm Materiał: metal

  290,00 zł
  W magazynie
 • 820,00 zł

  Kolor: Biały Rozmiar: śr. 130cm Materiał: Rattan

  820,00 zł
  W magazynie
 • 125,00 zł

  Kolor:Złoty Rozmiar: 20x3x25 cm Materiał: PVC

  125,00 zł
  W magazynie
 • 2 500,00 zł
  Nowy

  Zdobione lustro Harris o średnicy 123cm z możliwością zawieszenia. Brązowa rama lustra o szerokości 25cm, została wykonana z formowanego, niezwykle ozdobnego tworzywa. Wypukła rama lustra ze żłobieniami w formie wzorów jest gustowna i na swój sposób surowa. Dzięki temu wkomponuje się zarówno w klasyczne wnętrza, jak i te w stylu boho czy wabi sabi.

  2 500,00 zł
  W magazynie
 • 1 440,00 zł
  Nowy

  Zdobione lustro Monans o średnicy 111cm. Miedziana rama lustra, została wykonana z formowanego, niezwykle ozdobnego tworzywa. Wypukła rama lustra ze żłobieniami w formie wzorów jest gustowna i na swój sposób surowa. Dzięki temu wkomponuje się zarówno w klasyczne wnętrza, jak i te w stylu boho czy wabi sabi. 

  1 440,00 zł
  W magazynie
 • 1 059,00 zł
  Nowy

  Płaskie lustro Doblado w białym kolorze. Lustro o średnicy 86cm i grubości 6 cm. Lustro z ramą o szerokości 10 cm w białym kolorze, charakteryzuje się licznymi żłobieniami, które są naturalne w przypadku drewna egzotycznego. Ozdoba w formie lustra ożywi niejedno wnętrze w klimacie wabi sabi.

  1 059,00 zł
  W magazynie
 • 1 790,00 zł
  Nowy

  Rama do lustra Jepara z kolekcji Mehendi o szerokości 65cm i wysokości 165cm. Turkusowa rama do lustra opiera się na nóżce, jak konstrukcja sztalugi. Bogata w geometryczne, kwiatowe zdobienia. Rama wykonana z drewna mangowca i płyty MDF która jest konstrukcją nośną dla drewna. 

  1 790,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 337 - 343 z 343 elementów

-