Belle Amelie - z myślą o pięknym domu

Salon 

Jest 347 produktów.

Salon to wizytówka każdego domu. Uznawany za pomieszczenie reprezentacyjne, w którym z reguły odbywają się spotkania rodzinne i ze znajomymi. Istotnym zatem jest, by był on odpowiednio urządzony, a wykorzystane w jego aranżacji elementy – tworzyły spójną całość. W końcu to w nim spędzamy największą ilość naszego czasu. Doskonałe i oryginalne dekoracje znajdziesz na belle-amelie.pl. Obrazy, szyldy, zawieszki i girlandy, a także zegary ścienne i tablice magnetyczne, na których możecie wymieniać swoje myśli i zapisywać krótkie wiadomości dla domowników, to doskonałe uzupełnienie ścian w pokoju. Wypełnią salon i sprawią, że będzie dużo bardziej przytulnie. Uroku dodadzą mu także poduszki o różnych wzorach, kolorach i deseniach, które dodatkowo ocieplą wnętrze. Będą cieszyć oko i pozwolą się odprężyć. Jako pomieszczenie reprezentacyjne warto zadbać, by znalazły się w nim różnego rodzaju dekoracje – latarenki, świeczniki, lampiony czy figurki. Pozwoli to stworzyć jednolitą całość, połączoną ze sobą właściwą kolorystyką wpływającą na nasze zmysły tak, by można było codziennie z niego korzystać. Mieszkanie ma bowiem służyć nam, a nie my jemu, zatem by było funkcjonalne powinno się w nim znaleźć sporo miejsca na maksymalne jego zagospodarowanie. W tym pomocne okazują się pojemniki do przechowywania w ciekawych i oryginalnych wzorach czy szafki stylizowane na wzór skandynawski. Wszystko pomyślane tak, by w jak największym zakresie sprostać Twoim oczekiwaniom i gustom. Ciesz się z salonu marzeń, urządzając go od podstaw tak, jak Ty tego chcesz.

na stronę
Pokazuje 265 - 276 z 347 elementów
 • 185,00 zł

  Szerokość: 35.0 cm Głębokość: 35.0 cm Wysokość: 42.0 cm Materiał: aluminium

  185,00 zł
  W magazynie
 • 45,00 zł

  Szerokość: 40.0 cm Głębokość: 40.0 cm Wysokość: 40.0 cm Materiał: poszewka:akryl wyp:poliester

  45,00 zł
  W magazynie
 • 115,00 zł

  Okazała poszewka dekoracyjna wykonana z wysoko gatunkowej tkaniny pluszowej z bawełny, przyjemnej w dotyku. Wykończona dookoła pasmanterią z pomponikami w kontrastowym kolorze czerwieni. Z dwóch stron jednakowa.To produkt angielskiej marki Paoletti.

  115,00 zł
  W magazynie
 • 115,00 zł

  Okazała poszewka dekoracyjna wykonana z wysoko gatunkowej tkaniny pluszowej z bawełny, przyjemnej w dotyku. Wykończona dookoła pasmanterią z pomponikami w kontrastowym kolorze stalowym. Z dwóch stron jednakowa.To produkt angielskiej marki Paoletti.

  115,00 zł
  W magazynie
 • 115,00 zł

  Okazała poszewka dekoracyjna wykonana z wysoko gatunkowej tkaniny pluszowej z bawełny, przyjemnej w dotyku. Wykończona dookoła pasmanterią z pomponikami w kontrastowym kolorze fuksji. Z dwóch stron jednakowa.To produkt angielskiej marki Paoletti.

  115,00 zł
  W magazynie
 • 135,00 zł

  Ekskluzywna poszewka w piękny wzór kwiatowy, wykonana z wysoko gatunkowej tkaniny pluszowej bawełnianej. Na rogach ozdobiona chwościkami. Z dwóch stron jednakowa. To limitowany produkt angielskiej marki Paoletti.

  135,00 zł
  W magazynie
 • 95,00 zł

  Okazała poszewka dekoracyjna wykonana z wysoko gatunkowej tkaniny pluszowej, niezwykle miękkiej i przyjemnej w dotyku. Wykończona dookoła pluszową wypustką w kontrastowym kolorze turkusu. To produkt angielskiej marki. Sprzedawana bez wypełnienia.

  95,00 zł
  W magazynie
 • 99,00 zł

  Dwubarwna poszewka z jednej strony w kolorze stalowym- z drugiej w kolorze srebrnym, wykonana z grubej tkaniny pluszowej. Obszyta dookoła cienką wypustką z tej samej tkaniny. Do kompletu proponujemy poszewkę prostokątną w tej samej kompozycji kolorystycznej. To produkt angielskiej marki Paoletti.

  99,00 zł
  W magazynie
 • 99,00 zł

  Dwubarwna poszewka z jednej strony w kolorze szampana- z drugiej w kolorze srebrnym, wykonana z grubej tkaniny pluszowej.Obszyta dookoła cienką wypustką z tej samej tkaniny. Do kompletu proponujemy poszewkę prostokątną w tej samej kompozycji kolorystycznej. To produkt angielskiej marki Paoletti.

  99,00 zł
  W magazynie
 • 599,00 zł

  Zestaw do kominka Ardent. Zestaw o całkowitej wysokości 91cm został wykonany ze srebrnego aluminium. Zawiera on pogrzebacz, szczypce, szufelkę i szczotkę, niezbędne do kompleksowego użytkowania domowego kominka. 

  599,00 zł
  W magazynie
 • 399,00 zł

  Zestaw do kominka Ardent. Zestaw o całkowitej wysokości 60cm został wykonany ze srebrnego aluminium. Zawiera on pogrzebacz, szczypce, szufelkę i szczotkę, niezbędne do kompleksowego użytkowania domowego kominka. 

  399,00 zł
  W magazynie
 • 2 820,00 zł

  Dekoracyjny panel Mandara o wymiarach 180x180cm. Szary panel składający się z czterech elementów, został oparty na wzorzystych motywach, powstałych w wyniku żłobienia przecieranej płyty MDF. Ta produkowana ze średniej gęstości włókien drzewnych, jest niezwykle elastyczna w produkcji, dzięki czemu efekty frezów są bardzo widoczne.  

  2 820,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 265 - 276 z 347 elementów

-