Belle Amelie - z myślą o pięknym domu

Lista produktów producenta: Cooksmart

na stronę
Pokazuje 61 - 72 z 84 elementów
 • 65,00 zł

  Pojemnik ceramiczny na cukier z motywem kwiatowym. Jest elementem kolekcji Country Floral, angielskiej marki Cooksmart. Do kompletu proponujemy taki sam pojemnik na herbatę, oraz inne akcesoria do kuchni i jadalni, a także tekstylia.

  65,00 zł
  W magazynie
 • 58,00 zł

  Ceramiczny pojemnik na cukier Forest z drewnianą pokrywką. Nadruk leśnej fauny i flory to najważniejszy trend w tym roku. Do kompletu proponujemy inne pojemniki, akcesoria i tekstylia z tej samej kolekcji Forest, angielskiej marki.

  58,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 65,00 zł

  Ceramiczny pojemnik na herbatę w kwiatowy wzór. Jest elementem kolekcji Country Floral, angielskiej marki Cooksmart. Do kompletu proponujemy taki sam pojemnik na herbatę, oraz inne akcesoria do kuchni i jadalni, a także tekstylia.

  65,00 zł
  W magazynie
 • 58,00 zł

  Ceramiczny pojemnik na herbatę Forest z drewnianą pokrywką. Nadruk leśnej fauny i flory to najważniejszy trend w tym roku. Do kompletu proponujemy inne pojemniki, akcesoria i tekstylia z tej samej kolekcji Forest, angielskiej marki.

  58,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 32,00 zł

  Pojemnik szklany o pojemności 1,5litra- Vintage Floral z kolorową przykrywką zamykaną na metalowy klips. Do kompletu proponujemy pojemniki o pojemnościach 1l i 0,5l. Są elementem kolekcji akcesoriów i tekstyliów angielskiej marki Cooksmart. Rozmiar: wysokość 22cm, średnica 10,5cm, pojemność 1.5l

  32,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 42,00 zł

  Szklany pojemnik o pojemności 1litra z kolorową przykrywką zamykaną na metalowy klips.Jest elementem kolekcji Country Floral, angielskiej marki Cooksmart. Do kompletu proponujemy inne akcesoria do kuchni i jadalni, a także tekstylia.

  42,00 zł
  W magazynie
 • 21,00 zł

  Rękawica kuchenna Bee Happy w kwiatowy wzór imitujący akwarele. Jest elementem najnowszej kolekcji tekstyliów i dodatków kuchennych Cooksmart. Wymiary: dł 31 cm

  21,00 zł
  W magazynie
 • 21,00 zł

  Pikowana rękawica kuchenna z nadrukiem nadmorskiego miasteczka i plaży. Z dwóch stron jednakowa. Do kompletu proponujemy inne tekstylia oraz akcesoria do jadalni i kuchni z tej samej kolekcji Beside the Sea, angielskiej marki Cooksmart.

  21,00 zł
  W magazynie
 • 21,00 zł

  Rękawica kuchenna w marynistycznym wzorze w kolorze granatu z jasnym nadrukiem. To praktyczny dodatek do kuchni i element kolekcji Coastal Home angielskiej marki Cooksmart Rozmiar: 31 cm

  21,00 zł
  W magazynie
 • 21,00 zł

  Pikowana rękawica kuchenna z nadrukiem kwiatuszków koralowo turkusowychna kremowym tle. Z dwóch stron jednakowa. Do kompletu proponujemy inne tekstylia oraz akcesoria do jadalni i kuchni z tej samej kolekcji Country Floral, angielskiej marki Cooksmart.

  21,00 zł
  W magazynie
 • 21,00 zł

  Rekawica kuchenna w pastelowej tonacji z nadrukiem kolorowych ptaszków. To praktyczny dodatek do kuchni i element kolekcji angielskiej marki Cooksmart. Wymiary: dł 31 cm

  21,00 zł
  W magazynie
 • 18,50 zł

  Rękawica kuchenna w delikatny deseń kwiatów ręcznie malowanych w tonacji turkusu, morwy i różu na jasnym lnianym tle. Do kompletu proponujemy fartuch kuchenny, ściereczki, oraz akcesoria do jadalni i kuchni z tej samej kolekcji Floral Garden angielskiej marki Cooksmart.

  18,50 zł
  Tylko online
  W magazynie
Pokazuje 61 - 72 z 84 elementów

-