Belle Amelie - z myślą o pięknym domu

Lista produktów producenta: Cooksmart

na stronę
Pokazuje 61 - 72 z 73 elementów
 • 18,50 zł

  Rękawica kuchenna w delikatny deseń kwiatów ręcznie malowanych w tonacji turkusu, morwy i różu na jasnym lnianym tle. Do kompletu proponujemy fartuch kuchenny, ściereczki, oraz akcesoria do jadalni i kuchni z tej samej kolekcji Floral Garden angielskiej marki Cooksmart.

  18,50 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 21,00 zł

  Rękawica kuchenna Floral Romance w kwiatowy wzór jest elementem kolekcji tekstyliów i dodatków kuchennych angielskiej marki Cooksmart wymiary: dł 31 cm

  21,00 zł
  W magazynie
 • 21,00 zł

  Rękawica kuchenna Good Food w beżowej tonacji z jasnym nadrukiem. To praktyczny dodatek do kuchni i element kolekcji angielskiej marki Cooksmart Rozmiar: 31 cm

  21,00 zł
  W magazynie
 • 21,00 zł

  Rękawica kuchenna Patchwork to kolorowy, niezwykle energetyczny dodatek do kuchni. Bogactwo intensywnych kolorów i zróżnicowanie deseni daje pozytywną energie i radość. Jest elementem kolekcji Oriental Patchwork, angielskiej marki Cooksmart. Wymiary: dł 31 cm

  21,00 zł
  W magazynie
 • 21,00 zł

  Czarna rękawica ze złotym nadrukiem, to element kolekcji Prosecco angielskiej marki. Do kompletu proponujemy fartuszek i zestaw trzech ściereczek.

  21,00 zł
  W magazynie
 • 21,00 zł

  Rękawica kuchenna W kropki z nadrukiem czerwonego drozda. Do kompletu proponujemy fartuch świąteczny, komplet ściereczek oraz kubek z tej samej linii angielskiej marki.

  21,00 zł
  W magazynie
 • 21,00 zł

  Pikowana rękawica kuchenna wykonana z wysoko gatunkowej bawełny z nadrukiem kolorowych, malowanych kropek na jasnym tle. Do kompletu proponujemy inne tekstylia- fartuch i ściereczki kuchenne z tej samej kolekcji Spotty Dotty, angielskiej marki Cooksmart.

  21,00 zł
  W magazynie
 • 21,00 zł

  Rękawica kuchenna w świąteczny nadruk reniferów. To element kolekcji angielskiej marki. Do kompletu proponujemy fartuszek kuchenny oraz zestaw ściereczek.

  21,00 zł
  W magazynie
 • 19,00 zł

  Pikowana rękawica kuchenna z nadrukiem kurek na niebiesko szarym tle. Z dwóch stron jednakowa. Do kompletu proponujemy inne tekstylia oraz akcesoria do jadalni i kuchni z tej samej kolekcji Farm, angielskiej marki.

  19,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 23,00 zł

  Solniczka ceramiczna Country Floral w kształcie jajka z nadrukiem kwiatuszków. Jest elementem kolekcji Country Floral, angielskiej marki Cooksmart.

  23,00 zł
  W magazynie
 • 35,00 zł

  Głęboki talerz w atrakcyjny kwiatowy wzór. Jest elementem kolekcji Country Floral, angielskiej marki Cooksmart. Do kompletu proponujemy komplet obiadowy oraz akcesoria do jadalni i kuchni oraz tekstylia kuchenne z tej samej linii.

  35,00 zł
  W magazynie
 • 25,00 zł

  Łapka kuchenna Country Floral, to praktyczny chwytak z głęboką kieszenią. W środku wykończona tkaniną frotte w kolorze kremu. Motyw kwiatowy w tonacji koralowo turkusowym z naszytym emblematem w centralnej części. Do kompletu proponujemy inne tekstylia oraz akcesoria do jadalni i kuchni z tej samej kolekcji Country Floral, angielskiej marki Cooksmart.

  25,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 61 - 72 z 73 elementów
-