Belle Amelie - z myślą o pięknym domu

Lista produktów producenta: Cooksmart

na stronę
Pokazuje 25 - 36 z 73 elementów
 • 56,00 zł

  Komplet trzech ściereczek w oryginalnej kompozycji kolorystycznej. Do kompletu proponujemy inne tekstylia i akcesoria z tej samej kolekcji Beside the Sea, angielskiej marki Cooksmart.

  56,00 zł
  W magazynie
 • 56,00 zł

  Komplet trzech ściereczek w oryginalnej kompozycji kolorystycznej. Jedna ściereczka w w kwiatuszki koralowo -turkusowe, obszyta pasmanterią i w dolej części ma naszyty emblemat, druga jest w paski a trzecia w kwiatuszki na niebieskim tle. Do kompletu proponujemy inne tekstylia i akcesoria z tej samej kolekcji Country Floral, angielskiej marki Cooksmart.

  56,00 zł
  W magazynie
 • 45,00 zł

  Trzy ściereczki kuchenne w oryginalnej kompozycji kolorystycznej tworzą komplet z innymi elementami kolekcji Dawn Chorus, angielskiej marki Cooksmart. Do kompletu proponujemy inne tekstylia z tej kolekcji wymiary: 45 x 65 cm

  45,00 zł
  W magazynie
 • 45,00 zł

  Trzy ściereczki kuchenne w oryginalnej kompozycji kolorystycznej tworzą komplet z innymi elementami najnowszej kolekcji Good Food, angielskiej firmy Cooksmart.Jedna ściereczka ma bardzo atrakcyjny haft, druga jest gładka- biała, trzecia z nadrukiem beżowo białym.

  45,00 zł
  W magazynie
 • 56,00 zł

  Komplet trzech ściereczek wykonany z wysoko gatunkowej bawełny w oryginalnej kompozycji kolorystycznej. Do kompletu proponujemy inne tekstylia- fartuch kuchenny i rękawice z tej samej kolekcji Spotty Dotty, angielskiej marki Cooksmart.

  56,00 zł
  W magazynie
 • 39,00 zł

  Zestaw trzech ściereczek kuchennych w oryginalnym zestawie intensywnych kolorów. Jest elementem kolekcji Vintage Floral, angielskiej marki Cooksmart. Rozmiar: 45cm x 65cm

  39,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 69,00 zł

  Komplet czterech porcelanowych kubków w atrakcyjnej kompozycji kolorystycznej. Jest elementem kolekcji Dawn Chorus, angielskiej marki Cooksmart.

  69,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 59,00 zł

  Komplet czterech kubków porcelanowych w atrakcyjnej kompozycji kolorystycznej w tonacji biało szafirowej. Jest to element najnowszej kolekcji akcesoriów i tekstyliów angielskiej marki Cooksmart. Do kompletu proponujemy podkładki korkowe, tacki, tekstylia kuchenne i inne. Wysokość -10,5cm, średnica góra- 8,8cm, średnica dół- 6,4cm

  59,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 289,00 zł

  Komplet obiadowy dla 4 osób złożony z miseczki, małego talerza i dużego talerza w atrakcyjny kwiatowy wzór.Jest elementem kolekcji Country Floral, angielskiej marki Cooksmart. Do kompletu proponujemy akcesoria do jadalni i kuchni oraz tekstylia kuchenne z tej samej linii.

  289,00 zł
  W magazynie
 • 49,00 zł

  Komplet trzech ściereczek w oryginalnej kompozycji kolorystycznej. Jedna ściereczka w kolorze bieli z nadrukiem w dolej części ma naszyty emblemat, druga jest gładka w kolorze szarym, a trzecia niebiesko szara z nadrukiem. Do kompletu proponujemy inne tekstylia i akcesoria z tej samej kolekcji Farm, angielskiej marki.

  49,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 49,50 zł

  Trzy ściereczki kuchenne w oryginalnej kompozycji kolorystycznej. Jedna ściereczka obszyta jest pasmanterią, druga gładka różowa natomiast trzecia w kwiatowy wzór-delikatne, ręcznie malowane kwiaty w tonacji turkusu, morwy i różu na jasnym lnianym tle. Jest elementem kolekcji Floral Garden angielskiej marki Cooksmart.

  49,50 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • 54,00 zł

  Komplet trzech ściereczek w pastelowych barwach natury. Jedna ściereczka posiada efektowny haft z ozdobnym guziczkiem. Nadruk leśnej fauny i flory to najważniejszy trend w tym roku. Do kompletu proponujemy inne tekstylia i akcesoria z tej samej kolekcji Forest, angielskiej marki.

  54,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
Pokazuje 25 - 36 z 73 elementów
-